20 marca 2022

2022-03-20-PT

20 marca 2022

Wpis nr 33

Cześć!

Bardzo prosiłam pańcię, żeby mi pozwoliła do Was napisać, bo chcę się z Wami podzielić nowymi wiadomościami.

Po pierwsze, to chcę podziękować wszystkim Przyjaciołom pańci, którzy czytają ten blog i którzy wspierają pańcię (i przy okazji też mnie, bo ja w sumie też piszę na tym blogu).

Pańcia powiedziała, że jest dobrej myśli.

Hmm… Nie wiem zupełnie, co to znaczy, ale chyba coś dobrego. Będę musiała jeszcze pańcię dopytać o to, tylko poczekam na sprzyjający czas, bo teraz pańcia bardzo dużo pisze. Powiedziała, że ma wenę.

Hmm… Też nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem, co to znaczy, ale wszystkiego się jeszcze dowiem.

A póki co, pańcia powiedziała, że jest tej dobrej myśli, bo wspaniali Przyjaciele pomagają i pańcia się cieszy, bo chyba się uda ten jakiś hosting opłacić i blog będzie dalej istniał.

Powiedziała, że jeszcze troszkę brakuje do pełnej kwoty, ale jest nadzieja, że jeszcze ktoś postawi jakąś kawę. No, taką wirtualną kawę, oczywiście. Ja ostatnio nawet podawałam link do tej kawy i dziś znów podam. Aha, już wiem, co to znaczy, że ta kawa jest wirtualna. Pańcia mi wytłumaczyła.

Ostatnio pańcia ciągle pisze, wiecie, ma tyle tych zeszytów i notatników, i ciągle w nich pisze. I bardzo jest wtedy szczęśliwa.

I powiedziała, że ma nowe pomysły jakieś. Widziałam, jak zapisywała je w notatniku, ale obiecałam, że nic nie powiem.

Tylko trochę Wam napiszę, że to są fajne pomysły i trzymam łapki, żeby pańci udało się je zrealizować.

A ja się cieszę, bo jak blog będzie dalej istniał, to i ja będę tu pisać.

Super!

No, ale ja jeszcze chciałam Wam napisać, że państwo kupili mi ten pas bezpieczeństwa i teraz jeżdżę już w samochodzie przypięta pasem. Pańcia powiedziała, że zupełnie jak dorosły pies.

Nie podoba mi się tylko to, że muszę do samochodu mieć założone szelki, bo jakoś tak zbytnio ich nie lubię, ale pańcia powiedziała, że muszę je zakładać, żeby bezpiecznie podróżować.

No, zawsze jest coś za coś.

W klatce jeździłam bez szelek, ale klatka już za mała, więc teraz jakoś muszę te szelki polubić.

Za to jest świetnie, bo wszystko widzę, a pańcia jeszcze czasami daje mi smakołyki, jak grzecznie siedzę i mówi, że jestem dobry i grzeczny pies.

Ostatnio się nawet położyłam na poduszce i całkiem fajnie się jechało.

Wczoraj byłam z państwem wieczorem na spacerze na Jasnych Błoniach i uczyłam się iść na komendę “równaj” i pańcia była bardzo zadowolona.

Powiedziała, że jestem bardzo mądrym psem.

A potem węszyłam sobie długo na takim ogromnym trawniku i jeszcze trochę się bawiłam z takim owczarkiem, który ma osiem miesięcy i nazywa się Dżeki.

Fajnie było!

A na wybiegu uczę się przychodzić na komendę “do mnie” i to jest super sprawa, bo dostaję za to moje ulubione smakołyki.

I pańcia powiedziała ostatnio, że Tessa jest bardzo pojętna, bo już ładnie przybiega na komendę.

Dzisiaj też byłam rano na wybiegu i super było.

Ptaszki cudownie śpiewały, a ja sobie biegałam, gryzłam patyki i szukałam w trawie smakołyków, które państwo mi rozsypywali.

Ekstra zabawa!

Państwó mówią mi “szukaj” i ja już wiem, że gdzieś są smakołyki.

I wiecie, zawsze je znajduję!

A potem przyjechał taki pan, który kiedyś się z nami spotkał na wybiegu. Bardzo się ucieszyłam, bo myślałam, że przyjechał mój kolega, z którym się już bawiłam. Taki duży jest i pańcia powiedziała, że to jest malinois (taka rasa).

Ale pan powiedział za płotem, że dziś przyjechał z bratem tego malinoisa, który nie będzie się chciał bawić, no i państwo powiedzieli, że w takim razie już wracamy do domu.

Szkoda mi było.

Zwiałam na drugi koniec wybiegu, ale w końcu musiałam już z państwem iść.

Trudno, ale i tak długo się dziś pobawiłam. Może za tydzień ten pan przyjedzie z moim kolegą, to się pobawimy.

A póki co, to często się spotykam na spacerze z moim bratem, Talonem, który teraz nazywa się Bruno. Też się fajnie razem bawimy! Bruno mieszka w tym samym bloku, tylko dwie klatki dalej.

Super!

No i to tyle wiadomości ode mnie.

Mam nadzieję, że pańcia ten hosting opłaci i w kwietniu będę mogła dalej dla Was pisać.

Trzymajcie się wiosennie!

Tessa

Ps. Jakby ktoś z Was chciał się do tego hostingu dorzucić, to może postawić pańci taką wirtualną kawę. Wrzucam Wam tu link do tej kawy: kawa dla pańci na hosting i dziękuję za to, że pomagacie wspierać ten blog 🙏🏻❤️

Posty powiązane

8 Replies to “20 marca 2022”

  1. Tessa mądrym i posłusznym pieskiem jest! Fajnie się uczy i rozwija!

    1. Jest bardzo grzeczna i naprawdę mądra. Uczy się szybko i ma doskonałą pamięć, szczególnie, jeśli chodzi o składowanie patyczków 😉

    1. Dziękujemy! I dziękujemy też za wirtualną kawę. Mamy nadzieję, że kiedyś uda się nam wypić taką prawdziwą 🙂

    1. Za kawusię dziękuję! Ściskam mocno i ślę pogłaskania dla Tutka ❤️

  2. Kochana Tessuniu! To cudownie, że chyba uda się uzbierać pieniążki na opłacenie hostingu i blog, razem z Twoim pamiętniczkiem, będzie można dalej czytać i oglądać zdjęcia, które Pańcia robi. I cieszę się bardzo, że Pańcia ma wenę i dużo teraz piszę i daje jej to dużo szczęścia i radości. Mam nadzieję, że wena twórcza będzie Pańci towarzyszyła przez długi czas, aby Pańcia mogła spisać wszystkie swoje projekty na ten rok. Dzisiaj Tessuniu za kilka minut zacznie się astronomiczna wiosna! Będziesz miała pierwszy raz okazję zobaczyć, jaki świat jest piękny o tej porze roku, mnóstwo kolorowych kwiatów na ziemi i na drzewach, nowe, nieznane Ci jeszcze zapachy, różnorodne świeże zielone rośliny, cudowne łąki do biegania i zabaw! I już niedługo Twoje pierwsze urodziny Tessuniu!!! Życzę Tobie oraz Pańci i Panciowi pięknej, cudownej, pełnej barw i nowych doświadczeń WIOSNY!!! Szczęśliwych dni Kochani!❤️🫂🐕💖🌞🌷🌼🌸🍀🥰

    1. Bardzo dziękujemy za tyle miłych i ciepłych słów ❤️ ❤️ ❤️ Ślemy uściski i pozdrowienia wiosenne!

Comments are closed.